Szanowni Państwo!

W tym roku po raz kolejny mamy możliwość przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego. Zachęcamy Was, abyście darowali 1% na pomoc osobom bezdomnym.

Dla Państwa wygody udostępniamy darmowy program ( on line) do wypełniania deklaracji podatkowych, który posiada wpisany w odpowiedniej rubryce nasz numer KRS


Wigilijna Święta Noc,
Od opłatka bije blask, ale gdzieś tam ulicami,
Krążą ci, co są dziś sami,
Pusty talerz dostawiamy, może zbłądzą pod nasz dach?
Wigilijna Święta Noc,
Niesie łaskę w każdy dom,
Serca swoje otwieramy
Dla tych, którzy są dziś z nami
I z czułością wspominamy tych,
Co już odeszli stąd.
Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia
Będą czasem spokoju i szczęścia,
radości przeżywanej w gronie najbliższych
Oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.
Niech Nowy Rok 2019 przyniesie wszelką pomyślność
I pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń.

życzą

Zarząd Koła, Członkowie, Wolontariusze i Pracownicy

 

W dniu 29 listopada 2018 roku w schronisku w Bojkowie miał miejsce występ artystyczny uczniów ze szkoły podstawowej nr 8. Uczniowie śpiewali pieśni patriotyczne z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Podopieczni naszego schroniska śpiewali razem z uczniami. Po występie uczniowie przeszli do kaplicy, pomodlili się i  złożyli wieniec obok symbolicznej dłoni trzymającej chleb. W dłoni tej znajduje się relikwiarz a w nim umieszczone są fragmenty kostek naszego patrona.

Zobacz Zdjęcia

W dniu 12-09-2018 roku na schronisku w Bojkowie obchodziliśmy Dzień Czystosci Słowa. Obecni na spotkaniu byli  Franciszkanie Bernardyni z Kalwarii Zebrzydowskiej, Józef i Faustyn którzy, odprawili mszę. Póżniej odbyła się agape oraz konkurs z drobnymi upominkami. <<<ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych dziełami św. Brata Alberta - na Eucharystię w czwartek 27 września 2018 r.która odbędzie się w Klubie Integracji Społecznej w Gliwicach ul. Zwycięstwa 27 oficyna I piętro – od godz. 16.15.
Po Eucharystii zapraszamy do udziału w Zebraniu Sprawozdawczym Koła Gliwickiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, za I p.2018r.