W dniu 12-03-2018r. reprezentaci naszego koła złożyli kolejną wizytę w szkole podstawowej nr 8 w Gliwicach (Bojków). Celem wizyty była prezentacja działalności dobroczynnej naszego koła, prezentacja części życiorysu Brata Alberta związanego ze służbą na rzecz ludzi ubogich i bezdomnych oraz przedstawienie chleba jako synbolu. Uczniowie usłyszeli, że chleb nie jest tylko po to, by podtrzymywac człowieka przy życiu, ale także żeby się nim dzielić. Uczniowie zaśpiewali piosenki m.in.: "Potrzebuje cię Chrystus", "List do Boga"i "Błogosławieni Miłosierni" oraz zaprezentowali scenkę o miłosierdziu. Kazdy obecny otrzymał symboliczna kromkę chleba. Gosciem specjalnym był przedstawiciel z Krajowego Duszpasterstwa Nauczycieli, ks. Adam Spałek. Planowane jest kolejne spotkanie w czerwca 2018 roku. Tym razem w naszym Schronisku. Bedzie to okazja to wręczenia nagród w konkursie plastycznym o św. Bracie Albercie.